Інтернет-журналістика і робота з відкритими даними

stolyarov 16 травня 2021 року для студентів 2 курсу ОП Журналістика на занятті з «Мобільної та інтернет журналістики» відбулася лекція журналіста-розслідувача Антона Столярова.

Спікер розповідав про основні моменти роботи з відкритими даними в інтернеті. Увага акцентувалась на інформаційних ресурсах, обговорювались переваги й недоліки, обговорювались авторські лайфхаки, які стануть у нагоді під час практичної діяльності студентів.

Майбутні журналісти дізналися про особливості роботи над розслідуванням, як працювати з відкритими даними, досьє, соціальними мережами, базами, реєстрами, деклараціями та їхніми видами, який інструментарій варто використовувати для пошуку інформації з офіційних джерел.

Ініціатор зустрічі – доцент кафедри журналістики і нових медіа Анжеліка Досенко.