Нова група слухачів «Медіа-школи»

MST862213 квітня 2019 року розпочала навчання нова група слухачів «Медіа-школи». Доцент кафедри журналістики та нових медіа Фруктова Я.С. окреслила основи медіа-психології, особливості сприймання медіа-контенту, психологічні прийоми активізації уваги аудиторії, «відзеркалення» особистості у медіа, захисні механізми, які викривлюють інформацію, спотворюють картину світу, символізм та міфологічність масової та міжособистісної комунікації, її вербальний та візуальний компоненти.

Слухачі отримали перші творчі завдання, а саме: написати замітку про Всеукраїнський конкурс «Нові в медіа» та розробити сценарій рекламного ролику для популяризації його серед креативних старшокласників.

Також відбулося спілкування з майстром документалістики Старожицькою М.Г. Слухачі переглянули авторський «короткий-метр», мали змогу висловити свої враження та задати питання щодо етапів народження фільму: від задуму до презентації широкому загалу.

Нова група слухачів ...
Нова група слухачів «Медіа-школи»