По той бік екрану

02

Гарячі новини, цікава аналітика, розважальні шоу – це невід’ємна частина життя багатьох людей. Зранку чи вдень, увечері чи вночі хтось умикає телевізор, налаштовує гучність, поринає у світ останніх подій. Що ж бачить звичайний глядач? Яскраву студію, ведучих, гостей… А як воно там, по той бік екрану? Студентам 1 курсу інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка пощастило відвідати телеканал «Прямий».

Він досить молодий, адже почав мовлення 24 серпня 2017 року на базі колишнього телеканалу «Тоніс». Ми потрапили до цього конвеєра новин, коли робота кипіла. Люди ходили від одного відділу до іншого, щось носили питали, розповідали… Але в процесі екскурсії піарник Ярослав розповів про те, хто ці люди та чим вони займаються. Робота телеканалу має бути як годинник: усе чітко та швидко. Для цього є координатори, що контролюють процеси створення та подачі матеріалів.

Візуальний складник забезпечують дизайнери, котрі зосереджено вибудовують на моніторах різні схеми, графіки. Звукорежисер відповідає за те, аби все те, що відбувається на екрані було якісно озвучено. Нам вдалося побачити запис прямого ефіру, а відтак поспостерігати за роботою ведучих наживо. Опісля Ярослав наголосив на деяких складнощах професії, зокрема й на тому, що досить важко працювати при сильному світлі прожекторів. Після завершення екскурсії та пізнавальних фактів усім надали змогу зробити фото.

По той бік екрану