Церемонія нагородження учасників і переможців V Всеукраїнського конкурсу «Перший раз в PR-клас»

DSC 0302 163 грудня 2016 року в бібліотеці Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась урочиста церемонія нагородження учасників і переможців V Всеукраїнського конкурсу  «Перший раз в PR-клас».

Соціальний проект Київського університету імені Бориса Грінченка, (частиною якого є конкурс), покликаний спрямовувати учнів старших класів до обрання профілю подальшої діяльності (рекламісти, піарники, креатори, маркетологи та ін.).

На урочистій церемонії нагородження були присутні понад двадцяти номінантів з одинадцяти шкіл усієї країни. Загалом, у конкурсі, влаштованому кафедрою реклами та зв’язків з громадськістю, Інституту журналістики, взяли участь більше 60 учасників.

У рамках святкового концерту, який підготували студенти кафедри реклами та зв’язків з громадськістю разом з партнером Інститут журналістики – проектом «Війна не забере твою мрію», відбулося нагородження шкіл грамотами за виховання креативної молоді та формування активної громадської позиції підростаючого покоління, а також учасників, які посіли почесні місця.

Дипломами третього ступеня нагороджені:

• Білий Роман з командною роботою – плакатом на тему:  «Здорове життя квиток у майбуття»;
  • Заєць Ірина, за  створення відеороботи «Здорове життя квиток у майбуття»;
  • Ігнатенко Тетяна, за створення плакату на тему: «Здорове життя квиток у майбуття»;
  • Кравченко Марія, за створення презентації на тему: «Самовиховання – шлях до толерантності»;
  • Сербін Ілля, за створення презентації на тему: «Не бійся діяти експромтом»;
  • Соловей Ольга, за створення відео роботи на тему: «Створимо кращу долю на своїй землі!»;
  • Суровцева Вікторія, за створення презентації на тему: «Не змінюй реальність на віртуальність».

Дипломами другого ступеня нагороджені :

• Драган Артур, за створення плакату «Панорама світу відкрита для тебе»;
  • Карась Артем, за презентацію на тему «Здорове життя квиток у майбуття»;
  • Лазарь Ксенія, за створення плакату «Не змінюй реальність на віртуальність»
  • Пінчук Діана та Веретенікова Вероніка, за створення відеороботи на тему «Не змінюй реальність на віртуальність»;
  • Стукало Наталія, за створення відео роботи на тему «Здорове життя квиток у майбуття»

Дипломами першого ступеня нагороджені :

• Коротич Юлія, за створення серії плакатів на тему: «Не змінюй реальність на віртуальність»;
  • Полева Софія, за створення презентації на тему: «Здорове життя квиток у майбуття»;
  • Юзьків Владислава та Мислінська Катерина, за відео роботу на тему: «Здорове життя квиток у майбуття».

Спеціальною відзнакою від журі нагороджено Личмана Дмитра за створення відео роботи «Самовиховання – шлях до толерантності»

Гран-прі V Всеукраїнського конкурсу «Перший раз в PR-клас» було одностайно присуджено учениці ліце ю“Наукова зміна” – Шапоренко Анастасії за відео роботу на тему: «Не змінюй реальність на віртуальність».

Всі учасники та переможці конкурсу отримали почесні дипломи та грамоти,  а також призи і подарунки від наших партнерів: Європейського театрально-мистецького центру «Краків», Школи англійської мови Speakup, Зоопарку ХІІ місяців, Кінотеатру «Кінопонарама», Океанаріуму та можливість безкоштовного відвідування квест-кімнати QUESTIUM. Крім того, призери отримали подарунок від поважного представника конкурсної комісії, Курбана Олександра Васильовича, його книги «PR в маркетингових комунікаціях» та «Стратегічні комунікації» - проект Світового банку.

Кафедра реклами та зв’язків з громадськістю висловлює сподівання, що всі учасники конкурсу наступного року долучаться до нашої грінченківської родини.

DSC 0380 16 DSC 0384 16 DSC 0413 16 DSC 0424 16 DSC 0447 16 DSC 0469 16 DSC 0485 16 DSC 0516 16