Засідання кафедри 20 травня 2021 року: гарант бакалаврської програми доц. Маргарита Нетреба проінформувала колег про завершення роботи над новою редакцією освітньої програми

20 травня 2021 року відбулося засідання кафедри реклами та зв’язків з громадськістю. Професор Вікторія Іващенко, заступник директора Інституту журналістики з наукової роботи, поінформувала про роботу над загальноінститутською науковою темою «Медіазнавчі студії в науковому та освітньому дискурсах». Також відбулось обговорення результатів акредитації ОПП «Реклама і зв’язки з громадськістю» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Гарант ОПП Маргарита Нетреба поінформувала про завершення роботи над новою редакцією бакалаврської програми з урахуванням результатів акредитації та зауважень експертів. Доцент Ілля Афанасьєв доповів про результати проведеного науково-практичного семінару «Взаємодія закладів освіти з роботодавцями».