Викладачі кафедри відвідали онлайн-семінар з медіаграмотності

vypusk

26 січня 2022 р. відбувся онлайн-семінар з медіаграмотності для викладачів журналістики «‎Як знаходити та перевіряти джерела інформації». Марина Сингаївська, заступниця генерального директора УНІА «‎Укрінформ», розповіла про особливості роботи агентства з різними видами джерел інформації

На реальних прикладах спікерка продемонструвала як журналісти агентства «‎Укрінформ» перевіряють джерела інформації, виявляють фейки та створюють ексклюзивні авторські матеріали. Серед викладачів кафедри реклами та зв’язків з громадськістю до зустрічі долучились Таїсія Бєлофастова, Людмила Кононенко, Маргарита Нетреба, Дар’я Харамурза та Олег Яремчук.

Цей захід відкрив серію онлайн-семінарів з медіаграмотності для викладачів журналістики, організованих Українським інститутом медіа та комунікації разом із IREX в Україні.