Вручення Галині Горбенко почесного звання Заслуженого працівника освіти України від Віталія Кличка

Вручення Галині Горбенко високої державної нагороди

7 грудня 2021 року київський міський голова Віталій Кличко вручив високу державну нагороду Галині Горбенко, доценту кафедри реклами та зв’язків з громадськістю, директору Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. Відповідно до Указу Президента України №496/2021 про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти Галині Горбенко було присвоєно почесне звання “Заслужений працівник освіти України”.
Колектив кафедри щиро вітає Галину Василівну та бажає сил, натхнення й нових успіхів!

Gorbenko nagoroda