Зустріч студентів І курсу з гарантом ОПП “Реклама і зв’язки з громадськістю” доцентом Маргаритою Нетребою та викладачами кафедри

zustrich1k 2021 0112 лютого відбулася зустріч викладачів кафедри зі здобувачами вищої освіти ОПП “Реклама і зв’язки з громадськістю”.

Під час заходу Маргарита Миколаївна Нетреба, гарант освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, презентувала студентам І курсу тематичні спеціалізації “Сучасні event практики” та “Digital продакшн”. Першокурсникам необхідно обрати тематичний блок, який вони хочуть поглиблено вивчати протягом наступних років.

zustrich1k 2021 05

На зустрічі зі студентами були присутні завідувач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Леонід Михайлович Новохатько, заступник завідувача з науково-методичної та навчальної роботи Таїсія Юріївна Бєлофастова, а також викладачі, залучені до читання дисциплін у рамках названих тематичних спеціалізацій. Викладачі проконсультували студентів і відповіли на актуальні питання.

zustrich1k 2021 02zustrich1k 2021 01zustrich1k 2021 03zustrich1k 2021 04