Кафедра затвердила нову освітньо-професійну програму

7 лютого 2017 року під час засідання кафедри реклами та зв’язків з громадськістю було затверджено нову освітньо-професійну програму та новий навчальний план бакалавра за спеціальністю «Реклама і зв’язки з громадськістю». Документи будуть подані на розгляд Вченій раді Інституту журналістики для подальшого обговорення та затвердження.

Нетреба М.М. ознайомила присутніх зі змістом нової програми та нового навчального плану. Свої пропозиції висловили завідувач кафедри, професор Новохатько Л.М., доцент Курбан О.В., доцент Гусак О.П.

На засіданні також був присутній професор, завідувач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Софійського університету Христо Кафтанджиєв. Він поділився досвідом щодо організації навчального процесу в університетах Болгарії, Нідерландів, Казахстану з якими співпрацював. Професор висловив слушні поради щодо освітньої програми та навчального плану підготовки фахівців з реклами та зв’язків з громадськістю згідно з європейськими стандартами.