В гостях у легенди

krzg-muzey327 вересня 2016 року студенти спеціальності «Реклама і зв'язки з громадськістю» із задоволенням відвідали музей легенди вітчизняної педагогіки Бориса Грінченка.

Юні грінченківці із інтересом почули захоплюючу розповідь екскурсовода про життєвий шлях цієї видатної постаті. Перед очима студентів немовби промайнули основні віхи творчого шляху Бориса Дмитровича.

Музей Бориса Грінченка є історико-біографічним. Саме тому у ньому широко представлені тексти творів, листів та автографів автора і його родини. Експозиція репрезентує рідкісні світлини з родинного архіву письменника, а також прижиттєві видання Грінченкових творів, аналоги яких знаходилися у його власній книгозбірні. У музеї також наявні унікальні експонати, які надавали змогу відчути той час, коли жив Борис Дмитрович. Студенти мали змогу доторкнутися до побуту великої людини, почесне ім’я якої носить Університет.

Студенти 1 курсу
спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю»

В гостях у легенди