(044) 485-21-19

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка,13-Б, каб. 117

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Європейська інтеграція і транскордонне співробітництво» (14 жовтня 2022 р., м. Луцьк)

cover conferens mj 14 10 2214 жовтня 2022 року завідувач кафедри міжнародної журналістики доктор політичних наук Віталій ТЕРЕЩУК взяв участь у Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «Європейська інтеграція і транскордонне співробітництво» із доповіддю на тему «Інституційний вимір формування європейської панрегіональної медіа-системи». Організатором конференції виступив Центр студій Європейського Союзу Волинського національного університету імені Лесі Українки (м. Луцьк).

У заході також взяли участь представники інших провідних закладів вищої освіти України, таких, як Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Сумський державний університет та ін., а також дослідники з Німеччини, Франції, Швейцарії.

Детальна інформація про конференцію на сайті ВНУ.