#Max Vishinsky: майстер-клас в Інституті журналістики

vishinsky«А ви знаєте, як написати власний телевізійний проект?» - з цього питання розпочав майстер-клас сценарист студії «Квартал 95» #Max Vishinsky. Про концепцію, актуальність проектів на сучасному телебаченні, а також про телевізійні жанри гість Інституту журналістики розповідав студентам-видавцям 4-го курсу.

Отже, трохи інформації для тих, хто не відвідав захід. Для того, щоб написати проект для телебачення варто розпочати із ідеї, а потім рухатися покроково:
1. Придумати концепцію проекту.
2. Дати назву.
3. Визначити цільову аудиторію.
4. Зрозуміти жанр проекту.
5. Визначити актуальність.
6. Вибудувати модель самого проекту.
7. Записати пілотний випуск та презентувати потенційним замовникам.

І таким простим алгоритмом керується кожен сценарист – це не так складно, головне зрозуміти суть цієї справи. А для тих хто мріє потрапити до телебачення, а потім із задоволенням працювати, на думку #Max Vishinsky, потрібно мати не тільки талант - треба плідно попрацювати, бути сміливим та впевненим у своїх діях. «Якщо ви хочете писати сценарії для гумористичного шоу – пишіть. Стукайте у всі двері, не зациклюйтеся тільки на написанні резюме, а телефонуйте і пропонуйте свої послуги телевізійникам» - порадив медіа-фахівець.

Оксана Онищенко