Зустріч студентів з Президентом Громадської спілки «Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів»

afonin 1У п’ятницю 12 березня 2021 року відбулась зустріч студентів 3-го курсу спеціальності “Видавнича справа та редагування” з Олександром Афоніним, поетом, письменником, Президентом Громадської спілки «Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів».

afonin 2Учасниця зустрічі, студентка Валерія Савотіна поділилася своїми враженнями:

"Захід пройшов активно та дуже плідно. Гість розповів про особливості роботи УАВК під час пандемії, докладно розглянув наявні проблеми у книговидавничій галузі й надав свій прогноз щодо стану видавничої справи у 2021 році. Студенти мали змогу більше дізнатись про досвід співпраці УАВК з Міжнародною асоціацією видавців, а також про стенди України на міжнародних книжкових виставках та фестивалях. Розповідь пана Афоніна про власний досвід участі у таких заходах захопила студентів, адже не кожного дня доводиться почути розповіді про виставки, які протягом багатьох років вражають своїми масштабами, - тож учасники зустрічі розпитали шановного гостя і про перспективи майбутніх виставок в Україні. Також всі учасники зустрічі мали змогу подискутувати на теми гендерної рівності та арабського видавничого світу. Уся розмова була дуже насиченою та наповненою новим та цікавим матеріалом, через що час летів абсолютно непомітно."
Ми щиро вдячні пану Афоніну за таку змістовну та неформальну зустріч!