Проєкт "Київ Всесвітня книжкова столиця"

kvks10 грудня 2020 року відбулася публічна презентація IV студентського проєкту "Київ Всесвітня Книжкова Столиця".

Цей проєкт вже став традиційним та іміджевим для наших студентів і справжньою рушійною силою на шляху отриманння Києвом статусу ЮНЕСКО "Всесвітня книжкова столиця".

Цього разу студенти працювали над проєктом в умовах карантинних обмежень. І презентація проєкту вперше проходила не у просторій гостьовій аудиторії Київського університету імені Бориса Грінченка, а в онлайн-форматі.
Студенти поставили собі на меті спробувати створити єдиний інтернет ресурс Книжкового Києва. І, власне, зробили.
Подивитися тут:
Учасники проєкту, студенти-видавці ІІІ курсу працювали як єдина команда, усі матеріали на сайті - авторські: і тексти, і фото, і подкасти.
Створена основа, на яку тепер можна нашаровувати багато цікавої та корисної інформації про Київ Книжковий.
Напрацювання проєкту можна використати для створення й розвитку потужного книжкового ресурсу нашої столиці.
Гості та добрі друзі проєкту, серед яких Президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін, професорсько-викладацький склад інституту журналістики, високо оцінили якість виконання та перспективи роботи студентів.
Координатор проєкту О.Осмоловська, доцент кафедри видавничої справи.