Участь у панельній дискусії керівника від бази практики

modern profiУ панельній дискусії для студентів-випускників «Сучасний фахівець креативних індустрій: думки роботодавців» взяла участь Тетяна Верба, директорка з розвитку видавництва «Баланс Бізнес Букс».

Вже багато років відбувається співпраця між кафедрою видавничої справи та видавництвом «Баланс Бізнес Букс». Наші студенти отримують схвальні відгуки від керівників з цієї бази практики, оскільки, вони мають свіжий погляд, нестандартний підхід до ситуації, нові компетенції, необхідні у видавничій галузі, особливо, для просування і промоції видавничого продукту. Під час дискусії Тетяна Верба висловила думку, що компанії повинні підтримувати студентів на шляху професійного становлення, бо ж де студентам навчатися, як не на базах практики? «Якщо горять очі, є бажання, базові знання, то наші двері відкриті, будь ласка, вас чекаємо», – сказала пані Тетяна учасникам онлайн-зустрічі. В університеті студенти отримують теоретичну підготовку, інтернет надає багато інформації, але навчитися практично використовувати набуті знання дуже важливо. Звичайно, кожна компанія має свою специфіку, і коли студент приходить на практику, він бачить, що на практиці трішки не так, як написано в книжках чи в інтернеті. Тут завдання бази практики розповісти про певні вимоги, а студент має можливість там вчитися, працювати і заробляти гроші. «Розуміємо, що для студентів практика є дуже важливою, тому в себе у видавництві їх радо приймаємо, навчаємо, всіляко підтримуємо. Головне – бажання, – ще раз підкреслила пані Тетяна, – тоді гори звернуть», і побажала студентам-учасникам дискусії, щоб їхні очі горіли.