logo RT24 березня 2017 року у Києві відбудеться круглий стіл  «МІЖНАРОДНА ЖУРНАЛІСТИКА УКРАЇНИ: ПОШУК ОСВІТНЬОЇ МОДЕЛІ». Ініціатори проведення заходу - Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, «Українська Асоціація зовнішньої політики» (УАЗП), Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка та ГО «Національна академія комунікативістики».

Учасники круглого столу обговорять місце міжнародної журналістики в інформаційному просторі України, рівень професійності журналістських матеріалів з міжнародної проблематики, зокрема в державній системі іномовлення. Передбачається також підготовка рекомендацій щодо формування професійної моделі підготовки журналіста-міжнародника.

Дата: 24 березня 2017 року

Місце проведення: Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, вул. Мельникова,36/1, Київ

Початок о 10:00

Контакти для додаткової інформації: kafmmkt@ukr.net