15 лютого 2024 року в межах дидактичного модуля підвищення кваліфікації та діяльності «Медіахабу Університету Грінченка», відбулася сертифікатна програма «Медіаосвіта: Європейські студії» для 57 науково-педагогічних працівників та викладачів різних структурних підрозділів Університету.
Детальніше...
14 лютого світ відзначає Міжнародний день книгодарування. Уже традиційно Факультет журналістики у рамках акції "Подаруй бібліотеці книгу" дарує книжки Бібліотеці Університету Грінченка.
Детальніше...
13 лютого 2024 року відбулася зустріч Декану Факультету журналістики Галини Горбенко і заступника декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Тетяною Поліщук зі студентським активом.
Детальніше...
13 лютого 2024 року відбулися Збори трудового колективу Факультету журналістики Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.
Декан Факультету журналістики, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України Галина Горбенко ознайомила колектив зі змінами, що будуть внесені до Положення про Факультет.
Детальніше...
8 лютого 2024 року до Київського столичного університету імені Бориса Грінченка завітали представники Департаменту суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації та комунальних медіа міста Києва — керівник Департаменту суспільних комунікацій Дмитро Рубан, заступниця начальника управління розвитку громадської активності та співпраці з неурядовими організаціями, начальниця відділу партисипації та міжнародного партнерства Тетяна Черпак, директорка телеканалу «Київ» Наталія Лященко та очільник Комунального підприємства «Київінформ» Євген Лопушинський.
Детальніше...
7 лютого 2024 року в межах програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних та наукових співробітників Університету Грінченка викладачі Факультету журналістики відкрили курс з медіаосвіти. Тетяна Поліщук, заступник декана, наголосила на транформаціях курсу, важливості цифрової культури, медіаграмотності та медіапрактик. Слухачі курсу дізналися, що програма підвищення кваліфікації проходить на базі Медіахабу Університету Грінченка та є частиною досліджень, що проводять співробітники та здобувачі Факультету журналістики.
Детальніше...
З 5 лютого 2024 року студентки Факультету журналістики Анна Некрашевська (ОП "Міжнародна журналістика", 2 курс), Соломія Сокур (ОП "Журналістика", 2 курс)
Крістіна Прус (ОП "Реклама та зв'язки з громадськістю", 2 курс) та Діана Карлова (ОП "Міжнародна журналістика", 2 курс) вже розпочали семестрове навчання та опановують нові навички майбутньої професії у Брюссельській школі журналістики та комунікацій (IHECS) за програмою академічної мобільності Еразмус+ КА131.
Детальніше...