Гостьова лекція Галини Піскорської в Королівському політехнічному університеті (Мельбурн)

photo 2024 05 15 10 16 528 квітня 2024 відбулася гостьова лекція доцента кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Галини Піскорської в Королівському політехнічному університеті (RMIT, Мельбурн, Австралія)), що входить до Топ 50 за QS Subject Rankings 2024 «Комунікація та медіадослідження».

Тема лекції: " Медіа висвітлення війни в Україні". До обговорення були залучені викладачі та аспіранти, які досліджують динаміку та відображення міжнародних конфліктів в глобальних новинах. В центрі уваги була героїчна робота журналістів, яка не тільки дозволила побачити справжню картину війни в Україні, але й отримати підтримку усього світу. Водночас зазначалося, що в умовах війни на виснаження важко не помітити зменшення матеріалів, присвячених російсько-українській війні, у світових медіа. Причина — ефект звикання. Ракетні атаки на Київ та обстріли інших міст України чимдалі стають буденним явищем і вже не викликають шоку, як й інші трагічні події. В ході творчої дискусії дійшли висновку, що журналісти повинні так висвітлювати матеріал, щоб викликати інтерес в аудиторії. Адже основи журналістики залишаються тими ж, що були у всі часи, — аби тебе читали, слухали й дивилися, ти маєш бути цікавим.

17ukr