Перша зустріч учасників наукового студентського гуртка «Media Research»

гурток 29 0329 березня 2024 року під керівництвом доцента Маргарити Нетреби та старшого викладача Тетяни Ужанської відбулася перша зустріч членів наукового студентського гуртка «Media Research». Цей гурток об'єднав обдарованих студентів II-III курсів освітньої програми «Реклама та зв’язки з громадськістю», які мають бажання розвиватися та вивчати світ реклами й піару як професіонали.

Учасники змогли не лише познайомитися між собою, а й дізнатися цікаві факти про засновників гуртка. В рамках інтегрованої зустрічі вони детально ознайомилися фокусом роботи «Media Research» та завданнями, які перед ними стоять на майбутні зустрічі.

Під час зустрічі студентам було запропоновано цікаве творче завдання, де вони пропонували власні креативні ідеї та варіації рекламних текстів для українських брендів.
У зустрічі панувала тепла атмосфера співпраці та спілкування, де всі працювали продуктивно та дружно.
Наприкінці зустрічі студентам почали формувати власну професійну бібліотеку за порадами кураторів гуртку.
Бажаємо успіхів студентам-учасникам гуртка «Media Research» у їх наукових та творчих зусиллях!