15 магістрантів ОП «Реклама і зв’язки з громадськістю» виступили на міжнародній конференції

zastavka13 травня 2021 р. в Університеті Грінченка відбулася І Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів, молодих учених та практиків «Креативні індустрії: сучасні тренди». У роботі конференції взяли участь гості з Іспанії, Казахстану, Танзанії та Фінляндії. Звісно, чимало й українських учасників — викладачів та здобувачів.

На конференції зроблено більш ніж 50 студентських доповідей. 15 із них — доповіді здобувачів магістерської освітньої програми  «Реклама і зв’язки з громадськістю». А саме: В.Аніканової, Н.Атлас, О.Джоги, М.Дячук, А.Комісаренко, М.Марченко, Т.Новосад, М.Опанасюка, В.Пасічної, А.Стародубець, В.Ташути, Д.Тонконогової, М.Ушакова, Є.Фадєєвої, К.Шепель.

Кафедра реклами та зв’язків з громадськістю дякує студенткам і студентам за їхні наукові пошуки й готовність поділитися результатами досліджень із академічною спільнотою, сприяти розвитку міжнародних зв’язків Університету!

plenarne 3plenarne 4plenarne 5plenarne 1