Магістранти отримали новий англомовний посібник – «Glossary of Intercultural communication»

photo 2024 03 29 11 30 0422 березня 2024 р. вчена рада Факультету журналістики схвалила і рекомендувала до опублікування англомовний методичний матеріал на допомогу  здобувачам другого (магістерського) рівня вищої освіти. Глосарій з дисципліни «Міжкультурна комунікація» англійською мовою підготувала проф. кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Тетяна Кузнєцова. Він містить повний перелік термінів, які використовуються у викладанні зазначеної дисципліни, відповідає загальноприйнятій науковій термінології і стане у пригоді всім здобувачам, особливо тим, які беруть участь в академічній мобільності, пробують свої сили в науковій роботі.

Позитивні рецензії на роботу проф. Тетяни Кузнєцової надійшли від завідувачки кафедри журналістики Полтавського національного педагогічного університету, проф. С.Семенко, завідувача кафедри міжнародної економіки Сумського державного університету, доктора економічних наук Ю.Петрушенка, проф. кафедри маркетингу НТУ «Дніпровська політехніка», доктора наук із соціальних комунікацій М.Бутиріної.