Всеукраїнський конкурс з соціальних комунікацій «Перший раз в PR-клас» для майбутніх студентів

vseukrainskyi konkurs z sotsialnykh komunikatsii pershyi raz v pr klas dlia maibutnikh studentiv0000110 грудня 2023 року відбулось нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу з соціальних комунікацій «Перший раз в PR-клас». Цьогоріч учасники мали змогу обрати одну із запропонованих тем конкурсу або запропонувати свою. Серед завлених тем були такі:

• «Герої нашого часу» – запропонуйте проєкт (плакат, листівка, ролик, анімація тощо) на соціальну тему підтримки українських військових: визначте тематику та проблему й запропонуйте шляхи її вирішення.
  • «Startup сучасності» – запропонуйте проєкт (плакат, листівка, ролик, анімація тощо) на унікальну тему існуючого стартапу або вигадайте власний: визначте тематику та проблему й запропонуйте шляхи її вирішення.
  • «Панцир рідного міста» – запропонуйте проєкт (плакат, листівка, ролик, анімація тощо) на тему просування власної школи чи спортивного чи будь-якого іншого гуртка, яким ви цікавитесь: визначте тематику та проблему й запропонуйте шляхи її вирішення.
  • «Бренд в умовах війни» – запропонуйте проєкт (плакат, листівка, ролик, анімація тощо) рекламування будь-якого товару чи послуги: обґрунтуйте та поясніть свою ідею.
  • «Ментальна стійкість» – запропонуйте проєкт (плакат, листівка, ролик, анімація тощо) на соціальну тему підтримки психологічного стану українців: визначте тематику та проблему й запропонуйте шляхи її вирішення.

Особливу увагу учасники приділили темі ментального здоровʼя. Кожен і кожна продемонстрували абсолютно різні але водночас наповнені одним змістом роботи, які запамʼятались членам журі. Така зацікавленість напрямом ментальної стійкості, свідчить про значний інтерес до даної теми представників молодого покоління, що є надзвичайно важливо у наш час.

Дякуємо всім учасникам за участь в конкурсі та активну громадянську позицію. Успіхів у всіх майбутніх проєктах!