Все буде Україна!

23 11vse bude ukraina0323 листопада 2023 доцент кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Факультету журналістики Галина Піскорська брала участь в організації та проведенні заходу на підтримку України в Австралії. Захід відбувся у визначному культурному центрі у Бібліотеці Штату Вікторія в центрі міста Мельбурна.

Війна в Україні триває вже 20 місяців, тому вона вийшла з поля зору багатьох австралійців. На цьому заході, куратором і ведучою якого була відома письменниця Марія Тумаркіна, австралійці почули  українські голоси про справжню ціну війни, життєдіяльність української культури та потужне місце, яке займає молодь у боротьбі за суверенітет своєї країни. Співкураторами та доповідачами були українська активістка Яна Мохончук (виставка «Неотримані дипломи»), соціолог та експерт з комунікацій Технологічного університету в Сіднеї Ольга Бойчак та почесний головний дослідник Мельбурнського університету Галина Піскорська. Письменники, митці та експерти відзначили силу українського опору та поділилися унікальними та актуальними думками про країну та наслідки вторгнення.

Детальніше про захід

17ukr