Співпраця з Департаментом медіа та комунікацій Кентерберійського університету (UC) і Форумом публічної дипломатії та політичної комунікації UC (Нова Зеландія)

Піскорська Галина Андріївна також здійснила наукові контакти та дослідницьку співпрацю  у жовтні-листопаді  2022 р.  з Департаментом медіа та комунікацій Кентерберійського університету (UC) і Форумом публічної дипломатії та політичної комунікації UC (Нова Зеландія).

18 жовтня 2022 р. — гостьова лекція на тему "Вторгнення Росії в Україну змінило світ" студентам та аспірантам  Кентерберійського університету (UC).

19 жовтня 2022 р. — доповідь на тему «Журналістика стала небезпечною професією під час російсько-української війни» офіційним особам Департаменту медіа та комунікацій Кентерберійського університету (UC) і Форумом публічної дипломатії та політичної комунікації UC (Нова Зеландія)