Міжнародний форум фахівців з інформаційної безпеки «Інформаційна безпека: актуальні тренди 2020-2021»

Дата: 04 грудня 2021 року
Контактна особа: Курбан Олександр Васильович (Кафедра реклами та зв'язків з громадськістю Інститут журналістики)

VII-й щорічний Міжнародний форум фахівців з інформаційної безпеки "Інформаційна безпека: актуальні тренди 2020-2021" відбудеться 4 грудня цього року у Київському університеті імені Бориса Грінченка. Організатор заходу - Інститут журналістики.

На Форумі підбиватимуть підсумки 2020-2021 років та аналізуватумуться тенденції розвитку інформаційних безпекових технологій за напрямками: цифрові, гуманітарні та психотехнологій. Основний акцент робиться на використанні інформаційних безпекових технологій у геополітичній сфері.

Сторінка Facebook