(044) 485-21-19

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка,13-Б, каб. 117

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

Онлайн-форум із журналістики рішень «Solutions Journalism: від конструктивної журналістики до вирішення суспільних викликів» (14 квітня 2021 р.)

Карась 2021 04 1414 квітня 2021 року доцент кафедри журналістики на новин медіа Карась Максим Анатолійович взяв участь у роботі онлайн-форуму із журналістики рішень «Solutions Journalism: від конструктивної журналістики до вирішення суспільних викликів».
Онлайн-форум підняв проблеми Solutions Journalism, оскільки журналістика рішень — це спроба знайти шляхи вирішення проблем, які турбують суспільство.
Захід був спрямований на формування спільноти медійників, які шукають реальні способи вирішення проблем, які турбують українців.

Організаторами форуму виступили ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Сертифікат Карася М.А.

Детальна інформація про захід