(044) 485-21-19

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка,13-Б, каб. 117

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

XXIII міжнародна науково-практична конференція «Problems of Science and Technology: the Search for Innovative Solutions» (15 травня 2024 року)

Малінін 2024 05 Germany15 травня 2024 року у Мюнхені відбулася 23 міжнародна науково-практична конференція «Problems of Science and Technology: the Search for Innovative Solutions».

На конференції виступив старший викладач кафедри міжнародної журналістики Володимир Малінін із доповіддю «Концерн Бонн’єрів: приклад скандинавської родинної медіа-монополії». Він розповів про 200 річну історію становлення та розвитку шведського медійного концерну, активами якого зараз володіють 64 члени родини Бон’єрів. До прикладу, в Україні олігархічні медіа сформувалися протягом п’яти років, у досить стислі терміни.
Доповідь була опублікована в збірнику конференцій, Володимир Малінін отримав міжнародний сертифікат.