(044) 485-21-19

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка,13-Б, каб. 117

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

Всеукраїнська науково-практична конференція «Публічне управління в умовах воєнного стану та вектор післявоєнного розвитку» (11 листопада 2022 р.)

2022 11 30 15 26 1711 листопада 2022 року завідувач кафедри міжнародної журналістики доктор політичних наук Віталій ТЕРЕЩУК взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Публічне управління в умовах воєнного стану та вектор післявоєнного розвитку» із доповіддю на тему «РФ як ключова загроза інформаційній безпеці України: тернистий шлях визнання у доктринальних документах». Організатором конференції виступив Миколаївський регіональний центр підвищення кваліфікації (м. Миколаїв).

У заході взяли учать представники академічної спільноти та центрів підвищення кваліфікації з Києва, Дніпра, Запоріжжя, Кропивницького, Миколаєва, Чернігова тощо.
Віталій Терещук також взяв участь у роботі редакційної колегії збірника матеріалів конференції.

Матеріали конференції