(044) 485-21-19

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка,13-Б, каб. 117

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

ІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин і регіональних досліджень» (м. Луцьк, 9 листопада 2022 р.)

cover9 листопада 2022 року завідувач кафедри міжнародної журналістики доктор політичних наук Віталій ТЕРЕЩУК взяв участь у ІІ Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «Актуальні проблеми міжнародних відносин і регіональних досліджень» із доповіддю на тему «Соціально-економічні аспекти становлення медіа-простору Субсахарської Африки». Організаторами конференції виступили Кафедра міжнародних відносин і регіональних студій та Кафедра міжнародних комунікацій та політичного аналізу Волинського національного університету імені Лесі Українки (м. Луцьк).

У заході також взяли участь викладачі та здобувачі закладів вищої освіти Києва, Луцька, Рівного, Хмельницького.

Детальна інформація про конференцію на сайті ВНУ.

Матеріали конференції