(044) 485-21-19

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка,13-Б, каб. 117

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

І Міжнародна науково-практична конференція «Прикладні аспекти сучасних міждисциплінарних досліджень» (м. Вінниця, 18 листопада 2022 р.)

cover Karas18 листопада 2022 року доцент кафедри міжнародної журналістики кандидат філологічних наук Максим КАРАСЬ взяв участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Прикладні аспекти сучасних міждисциплінарних досліджень» із доповіддю на тему «Засоби протидії утискам свободи слова з боку диктаторських режимів».
Організаторами конференції виступили:
Міністерство освіти і науки України, Донецький національний університет імені Василя Стуса, Український вільний університет (м. Мюнхен, Німеччина), Університет імені Яна Кохановського в Кельцях (м. Кельце, Польща), Національна школа політичних досліджень та публічного адміністрування (м. Бухарест, Румунія), Університет святих Кирила та Мефодія (м. Трнава, Словаччина), Київський національний університет будівництва та архітектури, Київський національний університет культури і мистецтв, Ужгородський національний університет, Черкаський державний технологічний університет, Національний університет «Львівська політехніка», Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова, ГО «Центр аналізу та розвитку громадських комунікацій «ДІАЛОГ»», Інститут прикладної математики і механіки НАН України, Громадська організація «Освітня фундація продуктового ІТ», Львівський національний університет імені Івана Франка, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя.

Детальна інформація про конференцію на сайті ДонНУ.

Програма конференції