(044) 485-21-19

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка,13-Б, каб. 117

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

Юлія Задорожня успішно пройшла англомовний онлайн курс «Global Principles Course»

yuliia zadorozhnia uspishno proishla anhlomovnyi onlain kurs global principles course01У листопаді 2023 року здобувачка II курсу освітньої програми «Міжнародна журналістика» Юлія ЗАДОРОЖНЯ успішно пройшла англомовний онлайн курс «Global Principles Course», який був першим етапом Міжнародної програми з лідерства служіння.

Під час курсу учасники виконували різноманітні вправи, обговорювали цікаві відео та багато дискутували англійською мовою.
Учасники мали змогу познайомитись із культурними особливостями лідерства в різних країнах, визначали базові положення філософії лідерства служіння, розвивали емоційний інтелект, прокачували навички активного слухання та, у якості «побічного ефекту» позбувались мовного бар’єра у спілкуванні англійською мовою.