Календар подій

Фестиваль науки – 2024: Відкрита лекція «Як культура безпеки допомагає покращити журналістику та продюсування?»

D:UsersadmDesktopФестиваль науки 2024-003.png

Дата: 16 травня 2024 року

Час: 10:00

Місце проведення: Київський столичний університет імені Бориса Грінченка (ауд. 123, 1 поверх, вул. Левка-Лук'яненка, 13-Б).

Цільова аудиторія: студенти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Спікер: Катерина Сергацкова, голова Фонду 2402.

Фонд 2402 (2402 Foundation) – це неприбуткова громадська організація, яка розвиває культуру безпеки в Україні, навчає журналістів, медіаменеджерів, громадських діячів, продюсерів і документаторів воєнних злочинів, як вижити у війні та не здаватися в критичних ситуаціях. У Консультаційну Раду фонду входять: співзасновниця Лабораторії журналістики суспільного інтересу та радниця головного продюсера Суспільного мовника Ангеліна Карякіна, правозахисниця та Нобелевська лауреатка миру Олександра Матвійчук, голова департаменту з безпеки міжнародної агенції «Ассошиейтед Прес» («Associated Press») Керрі Патерсон та ін.

Лекцію присвячено питанням цифрового, фізичного та психологічного захисту під час війни в аспекті висвітлення в медіа масових зібрань і протестів.