Презентація аудіопроєкту «Мої думки (не) тихі» (спільно з Радіо BG)

photo 2023 11 14 14 56 5815 листопада 2023 року відбудеться презентація аудіопроєкту студентів Факультету журналістики «Мої думки (не) тихі» (спільно з Радіо BG) – це думки вголос про важливе: професію, лідерів думок, українську культуру й порядок денний. Назва проєкту підкреслює, що думка кожного важлива і має право на життя.

«Мої думки (не) тихі» – це про порушення важливих тем та звернення уваги на недооцінені проблеми

Щиро і відверто майбутні журналісти репрезентують власне бачення себе в професії, яка сьогодні є не лише важливою, а й небезпечною.

Назва рубрики «Журналістика – професія для сміливих» виникла після відвідування студентами заходу від Національної спілки журналістів України –вшанування загиблих журналістів біля могили Георгія Гонгадзе.

Координатори проєкту: Вікторія Саєнко,Поліна Федорова

Куратори:Аліна Лісневська, Костянтин Бакаєвич