(044) 485-21-19

• Світові медіасистеми
  • Гейміфікація ЗМІ
  • Європейські медіастудії
  • Стратегія сталого розвитку в умовах кризової медіареальності

Освіта:

З 2022 року є аспіранткою Київського університету імені Бориса Грінченка.

Отримала диплом Mini-MBA (Business Development), 2019 р., Міжнародний інститут управління бізнесом (IBMI, Берлін, Німеччина).
Є сертифікованою тренеркою із суспільних комунікацій.

Закінчила Факультет права та міжнародних відносин та Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка у 2018 р. за спеціальностями «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та «Журналістика (Медіа-комунікації)» відповідно. Присвоєна кваліфікація магістра, перекладача, журналіста.

Досвід роботи:
з вересня 2022 року — викладач кафедри міжнародної журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка

2018–2022 роки —- викладач кафедри журналістики та нових медіа Київського університету імені Бориса Грінченка

2019–2020 роки — ГО Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», координаторка проєктів з Цілей сталого розвитку.
2020–2022 роки — платформа з кар’єрного розвитку молоді Career Hub, координаторка напряму Future of Work
2020–2022 роки — ГО Startup Kyiv, комунікаційна менеджерка
з 2020 року фрілансером: менеджмент молодіжних проєктів, комунікаційний менеджмент, тренінги та майстер-класи з пітчингу, креативності, soft skills, методів аналізу та прогнозування

Професійний і науковий інтерес

• Цілі сталого розвитку та журналістика рішень

• PR-технології та комунікаційні інструменти у висвітленні глобальних проблем

• Проєктний та event-менеджмент

• Методи аналізу та прогнозування

• Бренд територій (міст, країн, дестинацій)

• Інформаційний супровід зовнішньої політики та політичні комунікації

• Інформаційна політика країн Європи

• Нові освітні технології вищої та неформальної освіти

Інше

Член Національної спілки журналістів України з 2020 р.

Авторка понад 20 наукових праць з соціальних комунікацій, журналістської освіти, інформаційних засобів зовнішньої політики, м’яких навичок студентів-журналістів, міжнародних відносин та світової політики тощо.

Запровадила першу в Києві Весняну дипломатичну школу у 2018 р.

Створила авторську рецензовану формулу визначення ефективності інформаційного супроводу зовнішньої політики країни.

Має досвід публічних виступів на всеукраїнських та міжнародних Конференціях, Хакатонах, Форумах та Проєктах.

Цікавиться та практикує впровадження бізнес-інструментів та технологій креативних індустрій в освіту.

Профіль Google-Академія