GRINCHENKO MEDIACLASS. Зустріч з ІРИНОЮ СЛАВІНСЬКОЮ

СЛАВІНСЬКА21.10.2016 р. о 14:00

у рамках GRINCHENKO MEDIACLASS

відбудеться зустріч з ІРИНОЮ СЛАВІНСЬКОЮ.

Місце зустрічі: 503 ауд. (5 поверх)

Реєструйтеся за посиланням:

ІРИНА СЛАВІНСЬКА – літературний оглядач видання «Українська правда. Життя», викладач кафедри теорії та історії світової літератури Київського національного лінгвістичного університету.

З 2006 є дописувачем різноманітних ЗМІ. З грудня 2009 року працює літературним оглядачем«Української правди». З вересня 2010 — літоглядач часопису «ШО».

Упорядник книжки-абетки з інтерв'ю із сучасними українськими письменниками «33 герої укрліт» (видавництво «Фоліо», 2011).

З 2011 року — ведуча«Українського літературного подкасту», в якому українські сучасні письменники читають фрагменти із улюблених (переважно українських) авторів.

З травня 2012 разом з Віталієм Гайдукевичем веде передачу «Гра в слова і не тільки» на каналі ТВі, а також веде колонку в українському виданні журналу «Elle».

З серпня 2013 веде програму «Антена» на відновленому«Громадському радіо».

У травні 2014 року вийшла книга Ірини Славінської «Історії талановитих людей» про 11 українських сучасників, які надихають авторку.

Весною 2015 вийшла друга книга «Історії талановитих людей» також про 11 відомих українців («Брайт Стар Паблішинг»).