Тренінги в рамках загальноуніверситетської програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників

З 23 січня по 29 лютого 2024 року відбулись тренінги (за фаховим модулем) в рамках загальноуніверситетської програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників. У них взяли участь викладачі кафедри журналістики та нових медіа:

Дослідницький модуль (базовий курс):  Володимир Грисюк, Наталія Харкевич.

Дослідницький модуль (поглиблений курс):  Світлана Петренко, Аліна Лісневська.

Дослідницький модуль «Основи наукової роботи для дослідників на початку кар'єри»: Світлана Біла, Мар'яна Ангелова.

Цифровий модуль (базовий рівень) «Основи роботи з ЕНК»: Ганна Безулик, Вячеслав Козак.

Цифровий модуль (просунутий рівень) «Використання віртуальної та доповненої реальності у викладацькій діяльності»: Ганна Безулик.

Цифровий модуль «Робота в системі е-навчання: питання-відповіді»:  Ганна Безулик, Михайло Андрєєв, Вячеслав Козак.

Цифровий модуль «Використання мовних моделей на основі штучного інтелекту»: Борець Андрій, Оксана Одаренко, Ганна Безулік, Володимир Грисюк, Тамара Куцай, Вячеслав Козак, Мар'яна Ангелова, Аліна Лісневська, Світлана Біла.
Методична зустріч «Організація розробки робочої програми навчальної дисципліни» (базовий рівень): Михайло Андрєєв, Наталія Харкевич.

Цифровий модуль (просунутий рівень) «Використання віртуальної та доповненої реальності у викладацькій діяльності»: Оксана Одаренко.
Цифровий модуль «Засоби ЕНК для диференційованого навчання»: Борець Андрій, Оксана Одаренко, Михайло Андрєєв.

Дослідницький модуль «Концептуалізація ідей та розробка проектних та грантових заявок»: Оксана Одаренко, Аліна Лісневська, Світлана Петренко, Тамара Куцай, Світлана Біла, Мар'яна Ангелова.

Дослідницький модуль «Розвиток партнерства: курси COIL та професійні дослідницькі осередки»: Оксана Одаренко, Світлана Біла.

Методична зустріч «Організація практики студентів та підготовка до її проведення: Світлана Біла, Світлана Петренко, Вячеслав Козак, Наталія Харкевич.

Дидактичний модуль «Методика створення тестів для організації онлайн-тестування»: Світлана Біла, Вячеслав Козак.

Дослідницький модуль «Реєстрація авторського права на твір: нові вимоги до заявки»: Оксана Одаренко, Володимир Грисюк, Світлана Біла.

Лідерський модуль. Non-violent communication: theory and practice: Борець Андрій.