Бровко О.О., Курбан О.В., Лісневська А.Л. та ін. Інформаційно-комунікаційна безпека: сучасні тренди: монографія / за заг. ред.: Курбан О. В., Лісневська А. Л. Київ: Київський університет імені Бориса Грінченка, 2022.

03.02.2023 09.35.57 RECАвтори: Бровко О.О., Курбан О.В., Лісневська А.Л., Бондарева О.Є., Фруктова Я.С., Данильян О.Г., Дзьобань О.П., Калиновський Ю.Ю., Колодюк М.А., Король В.Г., Кротюк В.А., Марутян Р.Р., Панфілов О.Ю., Поліщук О.Л., Юркова О.А.

У монографії розглянуто питання інформаційно-комунікаційної безпеки в українському медійному просторі. Результатом дослідження кола визначених проблем стали авторські розвідки, вміщені у двох розділах видання: «Теоретико-методологічні аспекти сучасних безпекових технологій» та «Прикладні аспекти сучасної безпекової політики». Предмет досліджень становить інформаційна політика в українських медіа, розвиток освітнього процесу за відповідним профілем і стан державних управлінських комунікаційних процесів. Метою видання є створення навчально-методичного підґрунтя для забезпечення розвитку освітніх, управлінських та комунікаційних процесів відповідних інституцій в Україні.