(044) 485-21-19

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка,13-Б, каб. 117

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

Затверджено склад робочої групи, відповідальної за розроблення та впровадження освітньо-професійної програми «Міжнародні медіа та цифрові комунікації»

front022 грудня 2022 року Наказом № 741 затверджено склад Робочої групи, відповідальної за розроблення та впровадження освітньо-професійної програми «Міжнародні медіа та цифрові комунікації» спеціальності 061 Журналістика галузі знань 06 Журналістика другого (магістерського) рівня вищої освіти.

До складу Робочої групи увійшли:

• ТЕРЕЩУК Віталій Іванович, завідувач кафедри міжнародної журналістики, доктор політичних наук, доцент (керівник робочої групи)
  • СЕМЕНЮК Олег Анатолійович, професор кафедри міжнародної журналістики, доктор філологічних наук, професор
  • БИКОВА Ольга Миколаївна, доцент кафедри міжнародної журналістики, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент
  • ДОСЕНКО Анжеліка Костянтинівна, доцент кафедри міжнародної журналістики, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент
  • НОСКОВА Оксана Федорівна (представник роботодавців), заступник генерального директора Національного інформаційного агентства «Укрінформ»
  • ТОПЧІЙ Юлія Вікторівна (представник здобувачів), здобувачка освітньої програми «Міжнародна журналістика» (4 курс), Київський університет імені Бориса Грінченка

Наказ № 741 від 22.12.22 Про затвердження складу робочої групи