(044) 485-21-19

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка,13-Б, каб. 117

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

Науково-педагогічне стажування «Професійна підготовка журналістів та фахівців із реклами і PR в умовах євроінтеграції»

Семенюк сертифікат ENПрофесор кафедри міжнародної журналістики Олег СЕМЕНЮК у період із 4 грудня 2023 по 14 січня 2024 року пройшов (дистанційно) науково-педагогічне стажування у Вищій школі менеджменту інформаційних систем (м. Рига, Латвійська Республіка). Тема стажування: «Професійна підготовка журналістів та фахівців із реклами і PR в умовах євроінтеграції».

Обсяг стажування — 180 годин (6 кредитів ЄКТС). Отримав відповідний сертифікат сертифікат.
Під час стажування також була підготовлена науково-методична доповідь, тези якої вийшли друком: Семенюк О.А. Врахування особливостей сьогодення у підготовці майбутніх журналістів. Proceedings of the scientific and pedagogical internship. December 4 – Jenuary, 2024. Riga, the Repablic of Latvia. P. 63–68.