(044) 485-21-19

м.Київ, вул. Левка Лук'яненка,13-Б, каб. 117

Google-Scholar-logo Профіль кафедри у Google Scholar

fb iconПрофіль кафедри у Facebook

Науково-педагогічне стажування «Використання штучного інтелекту в журналістській освіті»

Даниліна сертифікат ENДоцент кафедри міжнародної журналістики Олена ДАНИЛІНА упродовж лютого–березня 2024 року пройшла науково-педагогічне стажування у Куявському університеті у Вроцлавеку (Республіка Польща). Тема стажування — «Використання штучного інтелекту в журналістській освіті».
Обсяг стажування — 180 годин (6 кредитів ЄКТС). Отримала відповідний сертифікат.

Під час стажування також була підготовлена науково-методична доповідь, тези якої вийшли друком: Даниліна О. В. Медіагра у навчанні. Proceeding of the scientific and pedagogical intership. February 5 – March 17, 2024. Wrocllawek, Republic of Poland. P. 8–12.