balabanova

k.balabanova@kubg.edu.ua
вул. Левка Лук'яненка, 13-Б, каб. 105-а

Балабанова Катерина Євгенівна

Доцент, координатор з соціально-гуманітарної роботи

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Основи видавничої справи
  • Кольористика
  • Основи редагування
  • Поліграфія
  • Сучасні друкарські технології
  • Видавничо-поліграфічні стандарти

Біографія

Освіта: 20002006 рр.: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Видавничо-поліграфічний інститут. Спеціальність «Видавнича справа та редагування».

У період з 20062010 рр. – аспірантура, Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України.

У 2011 р. захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук, спеціальність 13.00.04. «Теорія та методика професійної освіти»: «Формування професійно-комунікативної компетенції магістрантів технічних спеціальностей у вищих навчальних закладах».

20132015 рр. друга вища освіта у ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України, магістратура за спеціальністю «Психологія».

• З 20152016 рр. – Київський університет імені Бориса Грінченка, доцент кафедри реклами та зв’язків з громадськістю.
  • 20122015 рр. – Інститут післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників ДВНЗ «УМО» Національна академія педагогічних наук України, доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти.
  • З 20102012 рр. – ПВНЗ «Донецький інститут соціальної освіти», викладач кафедри журналістики.

Професійний і науковий інтерес

• Медіапсихологія