Успішні випускники в гостях у першокурсників

DSC01493Традиційно навчальний процес студентів першого курсу Факультету журналістики розпочався зі знайомства з кураторами, координаторами та викладачами кафедри. Щоб  більше вмотивувати першокурсників  у виборі освітньої програми,  на другу пару завітали успішні випускники.

Серед запрошених успішних випускників кафедри медіапродюсування та видавничої справи були Юлія Гира, журналістка медіа "Східний варіант", яка влітку 2024 року проходила навчання у Празі з провідними журналістами Європи та світу з таких видань, як Reuters, The New York Times, Bloomberg, CNN, The New Yorker. Юля , випускниця 2024 року ОП "Видавнича справа та редагування". За час навчання в Університеті разом з одногрупниками створили сайт "Рідні. Медіа", була тренером Медіашколи Грінченка, брала участь в академічній мобільності, навчалась у Брюссельській школі журналістики та комунікацій. Також завітали Альона Бабенко, випускниця 2023 року, комунікаційна менеджерка Благодійного Фонду «Лелека-Україна» та Дарина Федченко, SMM-менеджерка видавництва ArtBooks, випускниця 2024 року. Здобувачів привітала завідувач кафедри Фіголь Надія Миколаївна, яка змотивувала студентів наполегливо працювати та використовувати всі можливості, що дає студентське життя.