Проєкт «Київ всесвітня книжкова столиця»

Студенти-видавці третього курсу традиційно підготували проєкт "Київ - всесвітня книжкова столиця". В умовах російської агресії проти України та, як наслідок, усіх викликів, яким зараз протистоять українці, наш проєкт було виконано у змішаному форматі. Однак це не вплинуло на стійке бажання студентів дослідити книжкове життя нашої столиці.
Молоді фахівці завітали до київських книгарень, поспілкувалися з книжковими менеджерами та розробили інстаграм-сторінку, де зібрали свої висновки, рекомендації та книжкові рефлексії. Зараз кожен наближує нашу перемогу на своєму місці. Культурний фронт надзвичайно важливий. Долучайтесь до нашої книжкової спільноти та підтримуйте Книжковий Київ! Слава Україні!