ios 130 листопада - 1 грудня 2020 року відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Практичні комунікаційні кейси в інклюзивному освітньому середовищі», участь у якій взяли понад 125 учасників з різних регіонів України.

22 листопада 2019 року відбулась Всеукраїнська науково - практична конференція "Практичні комунікаційні кейси в інклюзивному освітньому середовищі". Учасниками конференції стали 160 людей з усієї України. Під час заходу відбулась панельна дискусія, в якій всі учасники мали можливість виступити з доповіддю та 6 майстер-класів від фахівців галузі інклюзивної освіти. Під час заходу діяли виставки інклюзивних видань провідних видавництв та книготоргівельних організації та тематична виставка робіт учнів київської інклюзивної школи.

УЧАСНИКИ КОНФЕРЕНЦІЇ

obkladinkaМатеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Практичні комунікаційні кейси в інклюзивному освітньому середовищі» ( Київ, 22 листопада 2019 р.) – К.: Київський університет імені Бориса Грінченка, 2019. – 105 с.

У збірнику вміщено наукові роботи учасників Всеукраїнської науково- практичної конференції «Практичні комунікаційні кейси в інклюзивному освітньому середовищі», присвячені дослідженню питань інклюзивної освіти.

Призначається для науковців, працівників ІРЦ, вчителів, студентів і широкого кола читачів.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗБІРНИК