Засідання ради роботодавців за участі представників НПП кафедри, здобувачів освіти, представників РСС

Шановні колеги!

Інформуємо, що розширене засідання ради роботодавців за участі представників НПП кафедри, здобувачів освіти, представників студентського самоврядування відбудеться 16 листопада 2021 року.

Порядок денний:

1. Підбиття підсумків роботи ради роботодавців за попередній рік.

2. Обговорення пропозицій щодо  перегляду ОП «Контент-продюсування цифрових медіапроєктів» другого (магістерського) рівня вищої освіти з метою підвищення якості освіти.

3. Обговорення пропозицій щодо перегляду ОП «Видавнича справа та редагування» другого (магістерського) рівня вищої освіти з метою підвищення якості освіти.

4. Погодження тем магістерських робіт ОП «Контент-продюсування цифрових медіапроєктів» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

6. Погодження тем магістерських робіт ОП «Видавнича справа та редагування» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

7. Пошук нових форм взаємодії з роботодавцями.