Засідання кафедри видавничої справи № 10.

Шановні викладачі, 22 травня о 15:00 відбудеться засідання кафедри видавничої справи № 10.

Порядок денний 10 від 22.05

• Про порядок голосування. Доповідач: Єжижанська Т.С.

• Обрання лічильної комісії. Доповідач: Масімова Л.Г.

•  Проведення голосування. Доповідач: Масімова Л.Г.

• Про рекомендацію кандидатури Романюк Н.С. для обрання на посаду доцента кафедри видавничої справи. Доповідач: Масімова Л.Г.

•  Про рекомендацію кандидатури Александрович М.В. для обрання на посаду доцента кафедри видавничої справи. Доповідач: Масімова Л.Г.

• Про рекомендацію кандидатури Харченка О.В. для обрання на посаду доцента кафедри видавничої справи. Доповідач: Масімова Л.Г.

•  Звіт викладачів кафедри Масімової Лариси Гагіківни, Вернигори Ніни Миколаївни і Александрович Марини Василівни про результати підвищення кваліфікації (стажування). Доповідачі: Масімова Л.Г., Вернигора Н.М., Александрович М.В.

•  Різне

__________________________________________________________