Підсумки Всеукраїнського фестивалю буктрейлерів та промороликів «BookFashion»

bookfashion2017-122 квітня в Інституті журналістики Університету Грінченка завершився Всеукраїнський фестиваль буктрейлерів та промороликів «BookFashion».

На церемонії нагородження переможців можна було зустріти школярів і студентів з усіх куточків України: м. Камя'нець-Подільський, м. Краматорськ, м. Хорол Полтавської області, с. Берестів Сумської обл., м. Бердичів, м. Лисичанськ Луганської обл., м. Суми, м. Сарни, м. Глухів Сумської обл., м. Нікольськ Донецької обл., смт. Романів Житомирської обл., м. Луцьк, м. Вінниця та, звичайно ж, м. Київ. Цьогоріч організаторів приємно вразила співпраця та згуртованість студентів із різних навчальних закладів, які надсилали колективні проекти.

Роботи вразили журі своєю креативністю та оригінальністю. Нагороди переможцям вручали проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Бєлофастова Таїсія Юріївна, директор Інституту журналістики Горбенко Галина Василівна, завідувач кафедри видавничої справи Масімова Лариса Гагіківна. Спеціальні відзнаки від Київської спілки художників-графіків вручив Женченко Ігор Вікторович. Співзасновник міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» Тетяна Іванівна Логуш вручила учасникам найкращі книги конкурсу і закликала знімати буктрейлери на книги «Коронації слова».

Організатори конкурсу – викладачі та студенти кафедри видавничої справи Інституту журналістики – щиро вдячні талановитим учасникам за креативні проморолики та гарний настрій.

Призери фестивалю «BookFashion»

BookFashion2017