Вітаємо переможців Третього Відкритого патріотичного фестивалю-конкурсу «Народ-герой героїв появляє»!

25.07.2024 14.52.32 RECЗавершився Третій Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє», який тривав з 10 травня до 28 червня 2024 року. Фестиваль-конкурс проводиться з метою поширення патріотичних ідей засобами мистецтва, виявлення і підтримки талановитої молоді, сприяння становленню української та європейської ідентичності, заохочення до патріотичної творчості захисників і захисниць України через участь у мистецьких проєктах.

Цьогоріч серед лауреатів у категорії "Аматори" у номінації "Фотомистецтво" дипломи отримали:
  • Анна Сергієнко - Диплом ІІ ступеня серія фото (студентка ІІІ курсу ОП "Міжнародна журналістика");
  • Катерина Лимарь - Диплом ІІІ ступеня (студентка ІV курсу ОП "Реклама і зв'язки з громадськістю").

Пишаємось нашими здобувачами та щиро вітаємо з перемогою!