Результати конкурсу за програмою академічної мобільності Еразмус+ КА131 з Брюсельскою школою журналістики та комунікацій (Бельгія)

Screenshot 2ццВ Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір для навчання за програмою кредитної мобільності у Брюсельській школі журналістики та комунікацій (IHECS) (Бельгія) на весняний семестр 2023-2024 н.р.

На розгляд Конкурсної комісії надійшли документи від 13 студентів з Факультету журналістики Університету. На підставі наданих студентами документів, враховуючи рівень успішності студентів, рівень володіння іноземною мовою, наукові здобутки, участь в університетському житті Конкурсна комісія рекомендувала у межах 4-х наданих місць наступних студенток:

• Анну Некрашевську, студентку другого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Журналістика», освітня програма «Міжнародна журналістика», Факультет журналістики.
  • Соломію Сокур, студентку другого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Журналістика», освітня програма «Журналістика», Факультет журналістики.
  • Крістіну Прус, студентку другого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Журналістика», освітня програма «Реклама та зв’язки з громадськістю», Факультет журналістики.
  • Діану Карлову, студентку другого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Журналістика», освітня програма «Міжнародна журналістика», Факультет журналістики.

Бажаємо успіхів та натхнення на цікаве навчання!