Календар подій

Фестиваль науки – 2024: Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціокомунікаційні тенденції в медійному та науково-освітньому дискурсах»

D:UsersadmDesktopФестиваль науки 2024-003.png

Фестиваль науки – 2024: VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціокомунікаційні тенденції в медійному та науково-освітньому дискурсах»

Дата: 22 травня 2024 року

Час: 10:00-15.00

Місце проведення: Київський столичний університет імені Бориса Грінченка (авд. 109, І поверх, вул. Левка-Лук'яненка, 13-Б).
Цільова аудиторія: студенти, магістранти, аспіранти, докторанти, науковці, науково-педагогічні працівники.
Реєстрація:  для участі необхідно зареєструватись
Модератор: Надія Миколаївна Фіголь, завідувач кафедри медіапродюсування та видавничої справи Факультету журналістики, доктор наук із соціальних комунікацій, доцент.

Під час заходу учасники розкриють теоретико-практичні аспекти взаємодії та обміну дослідженнями й ідеями в галузі медіаосвітніх комунікацій; активізувають різні формати дискусій між викладачами, науковцями та здобувачами вищої освіти всіх рівнів.